[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Європейський парламент в своїй Резолюції від 2 квітня 2009 року «Європейська свідомість та тоталітаризм» запропонував оголосити 23 серпня Загальноєвропейським Днем пам’яті жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимів, пам’яті, яка має вшановуватися гідно та неупереджено. Парламентська Асамблея ОБСЄ 3 липня 2009 року ухвалила Резолюцію «Возз’єднання розділеної Європи: Заохочення прав людини та громадянських свобод в регіоні ОБСЄ у 21 ст.», де висловилася більш однозначно, назвавши 23 серпня Загальноєвропейським днем пам’яті жертв сталінізму та нацизму в ім’я збереження пам’яті жертв масових депортацій та страт. Чому європейські інституції обрали саме цей день? 23 серпня 1939 року був підписаний пакт Молотова-Ріббентропа, який визначив сфери впливу Німеччини та СРСР в Європі і планував переділ Центральної та Східної Європи.

З усіх жахів ХХ сторіччя найбільшими були злочини тоталітарних режимів, які билися з усім світом і знищували власні народи, що призвело до загибелі понад ста мільйонів людей.

Для західного світу таким страхіттям було існування двох імперій: радянської, яка лякала людство сімдесят років, і – нацистської Німеччини, яка проіснувала трохи більше десяти років, але примусила здригнутись увесь світ.

Нацизм і комунізм – брати-близнюки – не існували один без іншого. Недарма Сталін допомагав Третьому Рейху відновити свою армію, яку Німеччина за Версальським договором після Першої світової війни не мала права ані навчати, ані озброювати. Німеччина відновлювала свою армію за допомогою радянських військових спеціалістів, на радянських полігонах вчилися майбутні офіцери і військові спеціалісти вермахту. При цьому радянська пропаганда весь час до дня підписання пакту Молотова-Ріббентропа щосили паплюжила нацизм. Таке витончене лицемірство взагалі було підґрунтям «імперії зла». І Гітлер, і Сталін співпрацювали, звичайно, маючи надію використати один одного проти спільних ворогів – Європи і Сполучених Штатів Америки. Сталін прагнув руками Гітлера зробити Європу своєю легкою здобиччю. Гітлер мріяв про те ж саме. Але обидва вони сподівались подолати Європу після перемоги над своїм тимчасовим партнером, а, насправді, – найзапеклішим ворогом.

Друга світова війна почалась задовго до 22 червня 1941 року, дати, що відбилась у свідомості радянських громадян. Другу світову викохали і випестували більшовики із своєю супермрією – створити світову комуністичну державу, і нацисти із своїми щирими намірами повного панування арійської раси у новому світі.

23 серпня 1939 року, день підписання пакту Молоова-Ріббентропа проголошений днем жалоби за жертвами тоталітарних режимів. Цей день вважається у західному світі справжнім днем початку Другої світової війни. Чому? По-перше, це єдина спільна дата, коли два тоталітарних монстра виступають пліч о пліч. По-друге, це перший випадок, коли два монстри зняли свої публічні маски, антифашистську і антикомуністичну, і показали усьому світові, що вони єдині у своїй нелюдяності і ненависті до всього іншого нетоталітарного світу. По-третє, сам цей пакт мав наслідком початок відвертого захвату земель і територій, що не належали ані Німеччині, ані СРСР. Секретний протокол до цього пакту передбачав розподіл між Сталіним і Гітлером Польщі, країн Балтії, Фінляндії тощо. Він розв’язав руки нацистам, бо Гітлер міг не боятися певний час нападу СРСР і почати війну в Європі. Пакт розв’язав руки Гітлеру і у відношенні до єврейського населення Східної Європи, яке потім було знищене нацистами. Нещодавно у Німеччині були оприлюднені документи, які вказують, що Гітлер запропонував СРСР переселити на свою територію 2 мільйони євреїв зі Східної Європи. Радянські інтернаціоналісти відповіли, що «в СРСР вже достатньо євреїв». Отже, знищення євреїв почалось на всіх захоплених Гітлером територіях, а НКВС розпочав масові репресії на територіях, які після підписання пакту захопив СРСР. Члени антигітлерівської коаліції не могли не бачити, до чого веде спроба примирення і співіснування з недолюдком Гітлером. Мюнхенська угода, в результаті якої були захоплені Чехословаччина і Австрія, дечому навчила Захід. Тому він почав війну з Гітлером у вересні 1939 року у вкрай невигідній для себе ситуації. Проти них були два тоталітарних велетня, а наймогутніший союзник, США, – ще не був готовий боротися за Європу усіма своїми військовими та людськими ресурсами.

Відомо, що Гітлер спочатку планував вторгнення у Велику Британію, вже була підготовлена спецоперація під назвою «Морський лев». Ця операція не відбулася. Замість неї нацисти почали виконувати зовсім інший план, «Барбароса», – напад на СРСР. Чому так сталося – розмова окрема. Зараз можна сказати одне: з серпня 1939 до червня 1941 року Європа відчула на собі все страхіття війни – і бомбардування, і анексію територій, і масову загибель мирного населення. Пакт зробив свою зловісну дію: Європа, яку так палко ненавиділи і Сталін, і Гітлер, потопала у крові. 23 серпня 1939 року і був тим днем, коли обидва тоталітарні режими з’єднались у єдиному пориві війни проти людства. Тому 23 серпня, безумовно, можна вважати Днем пам’яті жертв нацистського та комуністичного режимів, один з яких, нацистський, як відомо, вже був засуджений людством на Нюрнберзькому процесі. Другий, комуністичний, все ще чекає суду не тільки історії, а й людства. Сподіваємось, що визнання 23 серпня Загальноєвропейським днем пам’яті – ще один крок до цього суду.
http://khpg.org/index.php?id=1503377571

Європейська свідомість та тоталітаризм.

__________

Резолюція Європейського Парламенту від 2 квітня 2009 р. щодо європейської свідомості та тоталітаризму

Європейський Парламент,

Приймаючи до уваги Загальну декларацію прав людини Організації Об’єднаних Націй,

Приймаючи до уваги Резолюцію 260 (III) Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 9 грудня 1948 року про геноцид,

Приймаючи до уваги статті 6 та 7 Договору про Європейський союз,

Приймаючи до уваги Хартію Європейського союзу про основоположні свободи,

Приймаючи до уваги Read more... ) свою послідовну підтримку зміцнення міжнародного правосуддя;

13. Закликає створити Платформу Європейської Пам’яті та Свідомості задля підтримки розвитку співробітництва між національними дослідницькими установами, що спеціалізуються на історії тоталітаризму, а також задля створення загальноєвропейського центру документації/меморіалу жертвам усіх тоталітарних режимів;

14. Закликає зміцнювати існуючі фінансові інструменти з метою підтримки вищезгаданих фахових історичних досліджень;

15. Пропонує оголосити 23 серпня Загальноєвропейським Днем пам’яті жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимів, пам’яті, яка має вшановуватися з гідністю та неупередженістю;

16. Переконаний в тому, що кінцевою метою розкриття та оцінки злочинів, скоєних комуністичними тоталітарними режимами, є примирення, якого можна досягти шляхом визнання відповідальності, прохання вибачення та пошуків морального оновлення;

17. Доручає своєму Голові довести цю резолюцію до відома Ради, Комісії, парламентів країн-членів, урядів та парламентів країн-кандидатів, урядів та парламентів країн, які є асоційованими членами Європейського союзу, а також урядів та парламентів членів Ради Європи.


Переклад Харківської правозахисної групи
http://khpg.org/index.php?do=print&id=1239204375

Roberto Ugalde

Aug. 22nd, 2017 07:38 pm

Новини одним рядком

Aug. 22nd, 2017 07:27 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Московсько-арапський тероризм

 Теракт у США: автомобіль в'їхав у натовп, який спостерігав за сонячним затемнення, є загибла
 Московська тербанда «ІГІЛ» опублікувала відеозвернення рашиста, який влаштував різанину в Сургуті
 Теракт у Барселоні: підозрюваний розповів про план більшої атаки. Терористи, імовірно, планували ще більшу атаку в Барселоні з використанням вибухівки, розповів суду один з підозрюваних.

Пєрєіґрал™

 Вгодований на москві маріонетковий уряд Сербії відкликав своїх дипломатів із Македонії
 «Промосковський» президент Болгарії дав розпорядження відмовитися від московських іржавих корит МіГ-29, натомість замінивши їх на літаки, які виготовлені згідно стандартів НАТО My two cents // Логічно, що ми можемо отримати болгарські літаки, які будуть замінені на НАТОвські
 Тюркзіт. Німеччина готова обмежувати поліцейську співпрацю з Туреччиною. Міністр юстиції ФРН Гайко Маас виступив за відповідну дискусію в Євросоюзі. My two cents // Назад у 1923-й. Туреччина стрімко вилітає із кола великих світових країн. І це не дивно: У 1955 році Туреччина була прийнята до НАТО, тому що тодішні технології доставки «радіоактівного пєпла» до моцкви були недосконалими, і потрібні були бази на невеликій відстані до моцкви. Але турок вирішив, що його було прийнято за красіві ґлізкі, і тепер можна виробляти що завгодно. Але не так сталося, як гадалося османцю.
 Трамп схвалив документ про нову стратегію Білого дому щодо Афганістану. Згідно цієї ініціативи, тепер в Афганістан будуть направлені додатково 4 тисячі американських військовослужбовців.
 Reuters: Московське терористичне угруповання «КНДР» поставляло вантажі центру терористичного режиму Ассада у Сирії, пов’язаному з розробкою хімічної зброї. Згідно з конфіденційним звітом ООН про випадки порушення санкцій щодо північнокорейського режиму, за останні півроку були перехоплені поставки двох вантажів з КНДР, які прямували в урядову установу Сирії, яка відповідає за програму розробки хімічної зброї. Відповідний документ, складений групою незалежних експертів, був представлений Раді безпеки США
 Клімкін пропонує провести міжнародне розслідування поставок ракетних технологій в КНДР My two cents // Молодець. Розслідування запросто покаже, хто і що постачає терористичному режиму Кімів. І буде ще один рядок звинувачення на Трибуналі.

Read more... )
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
ЛОТ№5390 - Кольє та сережки (чорне мереживо)

Як казала Коко Шанель - в кожної жінки має бути маленька чорна сукня. Саме до такої сукні пасуватиме сьогоднішній комплект.
Чорне мереживо (100% бавовна) нанизано на біжутерний тросик зі скляними намистинами двох видів. Лаконічні сережки завершать образ. Фурнітура кольору срібла.

Кошти від продажу будуть передані на користь Ф.О.Н.Д.у Діани Макарової.

Стартова ціна 150 гривень.
Робіть ставки в коментарях.
Торг завершиться через 2 доби після останньої ставки.
Просимо зробити репост.Read more... )

https://www.facebook.com/svij.za.svogo/posts/1121646437971533

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.

Bai Yu

Aug. 22nd, 2017 05:43 pm

[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Единственное, что дает мне силы выживать в Донецке, это вера в Украину. Из того немногого, что я мог сделать, это создать этот ролик, чтобы поздравить свою страну.
Донецьк - це Україна. І багато людей чекають на його звільнення від російської окупації. Не залишайте нас!

В зоне АТО обстановка серьезно обострилась, - штаб Российско-оккупационные группировки почти в два раза увеличили количество обстрелов наших позиций, все чаще используя при этом тяжелое вооружение. На Светлодарской дуге уничтожены укрепления боевиков. потери боевиков: уничтожены танк, миномет и три десятка террористов. Еще 51 боевик получил ранения. подтвержденные потери противника за прошедшую неделю
Бойовики обстріляли житлові квартали та школу Мар'їнки. З місцевих жителів ніхто не постраждав. Штаб гуманітарної допомоги потрапив під обстріл

Украина и мир : последние события в Донбассе

Что происходит в оккупированном Донецке

В США объявили тендер на поставку оружия Украине. Джавелин был бы кстати, и российским танкистам стоило бы внимательнее прислушаться к словам Путина о том, что следует повышать качество ритуальных услуг

Порошенко отметил, что «точка невозврата» еще не пройдена. «Откатить назад нас могут как спровоцированное Россией возобновление горячей фазы войны, так и действия политиков-популистов, которые дестабилизируя ситуацию внутри страны, способны свести на нет все наши усилия. Они готовы потерять все то, что люди выстрадали за последние годы. При этом он отметил, что сегодня Украина демонстрирует экономический рост, что стало возможным в результате проведения решительных реформ. Порошенко подчеркнул важность консолидации общества перед внешними и внутренними угрозами.

Русская википедия пробила очередное дно. Указанные события сопровождались бесплатным для населения Литовской СССР переселением как в целях обеспечения его безопасности, так и в целях создания в стране оптимальной политической и экономической обстановки. ...переселенцы проживали в новых бараках, как и местные жители, занимались строительством благоустроенного жилья, куда и переселялись в дальнейшем.
Впрочем, это не ново. Телеканал «Россия 1» назвал депортацию крымских татар 1944 года «поиском лучшей жизни». Просто курорт для литовцев, татар и много, много кого еще.
Какие-то абсолютно бездонные пучины моральной деградации

Фигуранты дела о взрывах в шведском Гетеборге, по версии следствия, проходили военизированную подготовку в России.

Путин жестко троллит крымчан: Деньги у нас есть, но я вам их не дам. Севастополь не готов принять такое количество средств и освоить их, ну, извините, скажу грубо, чтобы там ничего никто не растырил, не разворовал (а то вдруг без него разворуют)

Литовская комиссия по радио и телевидению признала, что два российских телеканала разжигают войну и ненависть. Из-за этого их трансляцию могут прекратить

в центре Ростова масштабный пожар со взрывами. (видео) Площадь пожара возросла до 10 тысяч квадратных метров. Количество горящих домов уже не считают, - теперь это все просто "общая площадь возгорания". Шесть жилых кварталов в районе крупного пожара в Ростове-на-Дону (РФ) отключены от газо- и энергоснабжения. Если ситуацию вовремя не взять под контроль, начнется так называемый огненный смерч. Прозвучало несколько взрывов, взрываются газовые баллоны. Жители охваченных пламенем домов утверждают, что ранее их предупреждали о возможных поджогах. Район Говнярка (sic!) Ростова-на-Дону, где произошло возгорание, находится в центре города прямо за Театральной площадью.
и воды нет тушить... на Дону воды нет

И опять о сочувствии
В индексе благотворительности 2016 года Россия заняла 126 место из 140 стран. Украина, несмотря на большую бедность населения, чем в России – на 20 пунктов выше
Россия занимает пятое место в мире по количеству долларовых миллиардеров, но ничего даже близко похожего на благотворительность в США, Великобритании, Германии или в Скандинавских странах здесь не происходит. На нижних и средних этажах, где располагаются наемные работники, зияют своим полным отсутствием профсоюзы: главный институт трудовой солидарности, выработанный веками. На верхних этажах, где живут обитатели списка Forbes, нет ничего похожего на филантропию

В Крыму наладили бизнес по получению на материковой Украине паспортов для безвизового въезда в Евросоюз. Получаем информацию, автобусами приезжают из Севастополя люди, за очень короткое время получают эти безвизовые, и уезжают

Щоденник зрадофіла

На канале «1+1» прозвучала информация о введении в 2019 году платы за плановые роды. Было сказано: "В случае отсутствия возможности оплатить, роды могут принять бесплатно, но роженице не предоставят отдельную палату (!!!)"
пресс-служба Минздрава: было размещено опровержение прозвучавшей информации. Медреформа не предусматривает введение платы за роды.

Безвиз бывает разный. С 23 августа США приостанавливают выдачу неиммиграционных виз в российских регионах. В посольстве пояснили, что это связано с ограничением числа сотрудников дипмиссии.

Про трудолюбие

Aug. 22nd, 2017 12:17 am
Во время работы с добровольцами над экспериментом "Уникальный я" кто-то спросил, можно ли взять двух Других, а не одного. Я не одобрила, потому что работы было очень много и с одним Другим и не все закончили полностью. Но идея меня заинтересовала, и я с тех повторила для себя и взяла двух Других. Вышло дополнительно интересно на таком контрапункте.

Работы там, правда, много и я написав первую таблицу довольно быстро, продолжаю работать и над нею и над выводами. Закинула в календарь в случайном порядке пункты и каждый день немного времени работаю - перечитываю, обдумываю, дополняю. То, что написано про себя, переношу во вторую таблицу и в соседнем столбце пишу выводы.

Так вот. Дошла сегодня до пункта "Трудолюбие" - и призависла. Вдруг перестала понимать, что это такое. Интересно, что английского такого слова нет! Там два выражения, не равных трудолюбию. Одно - про изобретательность в работе, умный подход. Второе - про упорный труд, без какой либо привязки к любви.

Если рассмотреть в отрыве от всего, "трудолюбие" - какое-то странное качество, не равное даже "любви к работе". Чем я больше думаю, тем оно больше похоже на "фигли думать, трясти надо", бездумное фигачение, постоянная занятость...

Опять же - как его определить в человеке? По занятости постоянной? Это иногда случайность и вынужденность. Кроме того, у меня были знакомые, бездарные иногда до трагичности - и очень-очень трудолюбивые, все время работающие (а результат такой, что лучше бы и не).

Перечитав все, что я написала там в упражнении, начинаю склоняться к тому, что я имела в виду результативность - сколько физических результатов. При этом опять же - хороши ли эти результаты, бывает отдельным вопросом. Но и при хороших результатах я не уверена, что человек "любит труд". Может он делает без всякой любви, и бросил бы именно это, если бы это не было профессией? А может там труда нет, ему моцартовски легко дается? В смысле - для меня был бы труд, для моего соседа труд - а этому человеку просто делание легкого?

В общем я сегодня вся в раздумьях. Проверка на муже ничего не дала - на вопрос, есть ли у меня трудолюбие, он так закопался и наговорил еще другого - что мне в голову не пришло обдумать. Например, про самодисциплину. Как человек работает вынужденно - ради денег, связанный контрактом и сроками, а как на воле? "Вынужденно" тут - не в отрицательном смысле "нехотя", а в смысле - без усилий по организации себя на труд. Насколько я его поняла, трудолюбие у него связано не с непосредственной работой, когда человек уже начал - а с умением организовать себя на это начало работы и самому организовывать процесс.

В общем, понятнее пока мне не стало:)Наверное, нужно больше людей рассмотреть, которые приходят на ум в связи с "трудолюбием" - и обобщить по ним понимание.

Летняя жара

Aug. 21st, 2017 08:28 pm

Posted by akkompaniator

У летней жары есть несколько примечательных качеств. Жара вынуждает замедлиться и научиться действовать более размеренно и спокойно. Она расслабляет ум, чем заставляет включаться более глубинные слои сознания. Кто-то становится более осознанным, кто-то, напротив, более зомбированным матрицей. В любом случае жара … Продолжить чтение
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Московсько-арапський тероризм

 Чутки. Поліція затримала виконавця теракту в Барселоні
 Чутки. В Каталонії поліцейські застрелили чоловіка з поясом смертника


Як роса на сонці

 В останню путь. Московський рашист, радник глави МОЗ мокші ліквідований від удару блискавки на відпочинку в окупованому Криму. Московські ЗМІ з посиланням на знайомих радника повідомляють, що він відпочивав у Ялті, потрапив в негоду і загинув в результаті удару блискавки. My two cents // Боженька цього разу промазав
 Поліція затримала в Волновасі московського рашиста, який обстрілював Мар'їнку

Пєрєіґрал™

 Поржать. Рашист, якого московня хоче призначити новим послом Косолапії у США, перебуває під санкціями ЄС із 2015 року

Read more... )

В.Сабиров

Aug. 21st, 2017 09:50 pm

Про затмение

Aug. 21st, 2017 04:05 pm
Просыпаешься ни свет ни заря, чтобы поехать в люди смотреть на затмение солнца, а солнца - тю-тю. Все небо укрыто ровным белым слоем, пасмурно и солнце не прощупывается. Сайты с погодой робко обещают, что ко времени затмения облачность станет частичной, но я им не верю!

А у вас светит?
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Південь горить. Горять поля, степи, посадки. Це щодо цивільного півдня. Лінія фронту горить іще яскравіше. По недбалості, в наслідок обстрілів. Ми їдемо, дихаючи згарищами. Нас доганяють дзвінки "Привезіть лопат, сокир, сьогодні вночі горіли - чекаємо такої ж ночі". Внєзапно просять вогнегасники. Ні, хлопці, з такими повальними пожежами вогнегасниками не обійдемося.

https://www.facebook.com/fondDM/posts/1981085002150268

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Анонс

 Трамп зробить важливу заяву для народу 21 серпня, щоб, згідно з повідомленням Білого дому, пояснити "стратегію Америки в Афганістані та Південній Азії"

Московський кібертероризм і пропагондонство

  ТаSS повідомляє. Московсько-фашистський канал пропаганди «Life» (колишній «LifeNews») закривається. Банда Life скорочує новинне ефірне мовлення, залишаючи лише сайт і проекти.
 У Литві два фашистські пропагондонські канали опинилися під загрозою заборони через висловлювання московського міжнародного злочинця Жириновського. Встановлено, що висловлювання Жириновського про "ультиматум прибалтійським державам" розпалювали ненависть.

Московсько-арапський тероризм

 Іспанська поліція виявила в укритті барселонських терористів сліди трипероксида ацетону, відомого як вибухівка "матір Сатани".
 Московня ніяк не заспокоїться. Теракт у Бельгії — автомобіль навмисно наїхав на групу людей: є постраждалі. Чотири люди, що отримали поранення, були доставлені до лікарень, один з постраждалих опинився у важкому стані.
 Московня ніяк не заспокоїться. Теракт у Франції — у Марселі машина врізалась у дві автобусні зупинки, є загиблий
 Міжнародний терорист Ассад заявив, що Дамаск зірвав плани Заходу по його поваленню My two cents // Значить, процес ліквідації терористичного режиму, який захопив Сирію, відбувається згідно графіка.

Read more... )

Lucie Bilodeau

Aug. 21st, 2017 04:10 pm

Profile

swit: (Default)
swit

October 2014

S M T W T F S
   123 4
567891011
12 13 14 15161718
192021222324 25
262728293031 

Page Summary

Custom Text

Flag Counter

SPEEDCOUNTER.NET - Kostenloser Counter!

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Aug. 23rd, 2017 08:09 am
Powered by Dreamwidth Studios